موتور سیکلت برقی

موتورسیکلت برقی ستیا جی تی بر مبنای شرایط اقلیمی مهین عزیز اسلامیمان طراحی و تولید شده است. ستیا جی تی با بهره گیره از یک موتور الکتریکی براشلس قدرتمند با نام

تجاری QS MOTOR که نامی معتبر در سراسر جهان می باشد توانایی پیمایش شیب های تند با تمام توان را دارد.

گشتاوربالای اسکوتر برقی ستیا جی تی که معادل حداکثر 120 نیوتن متر می باشد این امکان را مقدور می نماید.

همچنین بهر گیری از باتری لیتیومی با ظرفیت 72 ولت، 20 آمپر ساعت پیمایش مسافت حداکثر 100 کیلومتر در شیب استاندارد و راکب با وزن 75 کیلوگرم را مقدور می نماید.

موتور سیکلت برقی

موتورسیکلت ستیا جی تی موتورسیکلتی کاربردی و جذاب برای تمام فصول می باشد. الکتروموتور قدرتمند و ضد آب بکار گرفته شده در ستیا جی تی امکان سواری بدون نگرانی در فصول بارانی را به شما خواهد داد. ضریب عملکرد بالای الکتروموتور امکان سواری در بازه دمایی 15 درجه سانتیگراد زیر صفر تا 40 درجه بالای صفر با حداقل افت توان را می دهد .

موتور سیکلت برقی

باتری یون لیتیوم بکار رفته در موتور سیکلت ستیا جی تی توسط تکنولوژی BMS یا مدیریت کنترل هوشمند باتری محافظت می شود. سلول های استفاده شده در پک باتری ستیا جی تی سلول های با کیفیت و با عملکرد فوق العاده می باشند که زمان شارژ را در این موتور سیکلت تا 3 ساعت کاهش داده است، همچنین عمر مفید این سلول ها در صورت استفاده صحیح تا 1000 مرتبه شارژ و دشارژ خواهد بود.

موتور سیکلت برقی

بکار گیری سیستم ضد سرقت هوشمند در موتورسیکلت ستیا جی تی امنیت آن را بطور کامل تامین خواهد نمود. همچنین تکنولوژی بکار رفته در سویئچ هوشمند اسکوتر برقی ستیا جی تی امکان استفاده از اسکوتر بدون نیاز به کلید و تنها از طریق ریموت را فراهم کرده است. این قابلیت نیز موجب افزایش امنیت اسکوتر برقی در قبال سرقت خواهد بود.

موتور سیکلت برقی

در اسکوتر برقی ستیا جی تی از کیلومتر شمار دیجیتال که از طریق نمایشگر ال ای دی نمایش داده می شود، استفاده شده است.

نمایش وضعیت گشتاور، میزان شارژ باتری، پیمایش سفر و وضعیت چراغ ها از دیگر قابلیت های نمایشگر دیجیتالی بکار رفته در اسکوتر برقی ستیا جی تی می باشد.

موتور سیکلت برقی

چراغ های LED و SMD استفاده شده در ستیا جی تی علاوه بر زیبایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با طول عمر بالا اطمینان خاطر یک سواری مطمئن را برای راکب به ارمغان می آورد.

موتور سیکلت برقی

طراحی خاص و منحصر بفرد چراغ های زیبایی خیره کننده ای به ستیا جی تی بخشیده است و چراغ SMD پرقدرت استفاده شده در نور اصلی اسکوتر سهولت سواری در شب و محیط های تاریک را فراهم کرده است.

موتور سیکلت برقی

ترمز های جلو و عقب در ستیا جی تی بصورت ترمز های هوشمند دیسکی با کالیپر 2 پیستون تعبیه شده است، قطر دیسک ها 180 میلیمتر بوده و با استفاده از تکونولوژی ترمز کمکی الکتریکی یا E-ABS  اطمینان خاطر راکب هنگام سواری را فراهم می کند.

موتور سیکلت برقی

موتورسیکلت ستیا جی تی دارای شش ماه یا 5000 کیلومتر گارانتی می باشد. همچنین باتری لیتیمومی بکار رفته در آن دارای 12 ماه ضمانت می باشد .

موتور سیکلت برقی

ستیا جی تی برای پوشش تمام سلایق دارای طیف رنگی گستره ای می باشد.